"שרה ברדיו" – מופע סוף השנה של להקות הזמר והמחול של קאנטרי מגדלי תל אביב

במופע מרהיב ומיוחד בהשתתפות 200 ילדים ובני נוער צויין סוף שנת הפעילות של להקות הזמר והמחול בקאנטרי.

ביום חמישי, 29.6.17, בערב התקיים מופע סוף השנה של להקות הזמר והמחול של קאנטרי מגדלי תל-אביב במרכז דוהל. האירוע היה בהשתתפות מר גל שרעבי, חבר מועצת העיר, מר עודד חוברה, סגן מנהל מינהל קהילה, תרבות וספורט, מר אייל פרנקל מנכ"ל חברת מוסדות חינוך ותרבות בתל אביב יפו, מר ערן שטיינברג, סגן מנהל אגף קהילה דרום, מר שלמה רואימי, מנהל מרחב קהילתי דרום מזרח, מר דידי עייני, מנהל קאנטרי מגדלי תל אביב, הורים ובני משפחה, תושבי שכונת נחלת יצחק ואורחים נוספים.

הקו המוביל של המופע השנה היה "שרה ברדיו": משדר שידורי רדיו של יום שישי מהבוקר ועד הערב - החל משירים שקטים יותר, דרך שירי שבת, ועד לשירי מסיבה. בין השירים והריקודים שהועלו במופע: "רדיו גאגא"- מופע שירה קצבי של הלהקה הייצוגית (כיתות ח'-יב'), "פגישה ראשונה"- מופע שירה של להקת הזמר (כיתות א'), "שבע בערב"- מופע מחול קלאסי (כיתות ו'), "טיטניום"- מופע מחול מודרני בשילוב קלאסי (כיתות ה'-ו').

הצופים במופע נחשפו לחוויה מדהימה במופע מושקע ומקצועי, בשילוב בין הופעות לתפאורת קטעי וידאו יצירתיים על מסך לד ענק, לתלבושות ייחודיות ומתואמות, ובמיוחד – למאות ילדים ובני נוער מוכשרים, שניכר שמושקע המון בהם וביכולותיהם בדרך מעצימה ומקדמת! קבוצות חובבים של ילדים ובני נוער בכל הגילאים הופיעו במופע כמקצוענים לכל דבר!

במופע, שהפך כבר למסורת מוצלחת לאורך השנים, השתתפו כ-200 ילדים ובני נוער בכיתות א' ועד יב', שביצעו כוריאוגרפיות ועיבודים מקוריים של הצוות המקצועי של חוגי הקאנטרי, המלווה את הילדים במהלך השנה, למול קהל של מעל ל-600 איש, ובהם – תושבים, בני משפחה וחברים.  במסגרות חוגי המחול והזמר של הקאנטרי מקבלים הילדים יחס וליווי אישי, יוצאים להופעות חיצוניות ומשתתפים באירועים קהילתיים.

תודה מיוחדת לכל הילדים ובני נוער שהשתתפו במופע המדהים, לצוות המקצועי של חוגי הקאנטרי שמלווה את הילדים לאורך כל השנה ויחכה להם גם לאחר חופשת הקיץ, ולמשפחות התומכות. הצוות המקצועי כולל את איתי זילברשטיין וסיוון דרזי (עיבוד מוסיקלי), ליאת זיתוני, גליה פומרנץ', ספיר ילינביץ', לוסי ממן ואביתר זהבי (עיבוד כוריאוגרפי), ששי בוסי (מנהל להקות הזמר ובמאי המופע), קורל שמחון (מנהלת החוגים והאירועים ומנהלת ההפקה של הערב). התלבושות נתפרו במיוחד למופע ע"י אילנה ארצי.

על כולם ניצח דידי עייני, מנהל קאנטרי מגדלי תל אביב.

קאנטרי מגדלי תל אביב פועל בשכונת נחלת יצחק בתל אביב במסגרת מינהל קהילה, תרבות וספורט – אגף קהילה דרום של עיריית תל אביב-יפו בהפעלת חברת מוסדות חינוך ותרבות בתל אביב יפו.

מר אייל פרנקל, מנכ"ל החברה, ציין בסוף המופע, כי באירוע באה לידי ביטוי העשייה הקהילתית הרבה והמגוונת של הקאנטרי, בה שותפים לאורך כל השנה אלפי מנויים, מאות ילדים ובני נוער, הורים ובני משפחה, מדריכים, רכזים, ואנשי תפעול,  שביחד פועלים בקאנטרי ביצירת חוויה קהילתית איכותית.


בתמונה: להקות ו'-ז' בביצוע השיר "אני שוב מתאהב" (מימין), להקת מחול כיתות ב' במופע "ריקוד הדבורים" (משמאל).

  1. מה קורה?
  2. טפסים ואישורים
  3. דרושים
  4. גלריה